Stačí si vybrat lokalitu

Můžete jet na ryby, ale i na kola

Nadchází nám víkend a to je jakýsi nepsaný zákon, že všichni lidé, kteří žijí ve městě a vlastní psa, vymýšlejí, kam se s psíkem o víkendu vydají. Řada lidí nemá přes týden příliš mnoho času, aby s ním vyrazili na delší vycházku či dokonce na výlet a jistě to svým chlupatým kamarádům chcete o víkendu vynahradit. Chaty a chalupy Vám značně rozšíří možnosti výběru.

Vyberte si, kde chcete strávit dovolenou

Je to velmi příjemné každý víkend strávit aktivně, ale na straně druhé, přiznejme si, kdo z nás někdy netouží i po chvilce klidu, kdy má nejen volno z práce, ale navrch také „nic nemusí“. Některý víkend se nám jednoduše nechce vyrážet na celodenní výlety a putovat mnohakilometrové trasy. Chaty a chalupy Vám umožní lenošit a přitom si i pejsek přijde na své.

Pohodové venčení

Navíc zejména majitelé psů, kteří mají drobné nedostatky ve svém chování, například se perou s ostatními psy, jistě ocení venčení, kdy se nemusí neustále dívat, z které strany se k nim řítí nevychovaný, avšak velmi kamarádský cizí pes. Chaty a chalupy si u nás můžete vybrat i ve zcela osamocených lokalitách.